O lekarzu
Jestem specjalistką pediatrii oraz endokrynologii i diabetologii dziecięcej. Kierunek lekarski ukończyłam w 2015 roku na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, a swoje szkolenie specjalizacyjne odbywałam w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Obecnie pracuję w Klinice Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej Centrum Zdrowia Dziecka. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z endokrynologii i diabetologii dziecięcej zdałam z najwyższym wynikiem w Polsce.
Na co dzień zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób endokrynologicznych oraz diabetologicznych u dzieci i młodzieży. Moje zainteresowania zawodowe obejmują choroby przysadki i nadnerczy, zaburzenia wzrastania, otyłość, zaburzenia miesiączkowania oraz choroby tarczycy, w tym jej nadczynność i niedoczynność.
Prowadzę także zajęcia dydaktyczne ze studentami kierunku lekarskiego. Stale rozwijam swoje kompetencje, uczestnicząc w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych, kursach oraz szkoleniach.
Szczególną wagę przywiązuję do jasnego i spokojnego wyjaśnienia problemu zdrowotnego dziecka oraz omówienia dalszego postępowania. Zależy mi, aby rodzice podczas wizyty otrzymali zrozumiałe informacje o możliwych przyczynach objawów, potrzebnych badaniach i kolejnych etapach leczenia.
Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości oraz Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego.”